Pulje/Group: M-F1 | U-12 Drenge Finale | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Middelfart 2 | |||||
Middelfart 1 | |||||
Pulje/Group: M-F10 | U-12 Drenge 19 - 20 plads | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Greipstad 2 | |||||
Greipstad 1 | |||||
Pulje/Group: M-F2 | U-12 Drenge 3 - 4 plads | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Svogerslev 1 | |||||
FC Himmerland | |||||
Pulje/Group: M-F3 | U-12 Drenge 5 - 6 plads | Program/Plan | Resultater/Results | ||
LKB 1 | |||||
Brønderslev 1 | |||||
Pulje/Group: M-F4 | U-12 Drenge 7 - 8 plads | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Brønderslev 2 | |||||
LKB 2 | |||||
Pulje/Group: M-F5 | U-12 Drenge 9 - 10 plads | Program/Plan | Resultater/Results | ||
AB Tårnby 1 | |||||
Svogerslev 2 | |||||
Pulje/Group: M-F6 | U-12 Drenge 11 - 12 plads | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Helsted Fremad | |||||
AB Tårnby 2 | |||||
Pulje/Group: M-F7 | U-12 Drenge 13 - 14 plads | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Ahrensburg | |||||
Randesund 1 | |||||
Pulje/Group: M-F8 | U-12 Drenge 15 -16 plads | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Tonndorf | |||||
Lejre | |||||
Pulje/Group: M-F9 | U-12 Drenge 17 - 18 plads | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Randesund 2 | |||||
Framsteg | |||||
Pulje/Group: M-i1 | U-12 Drenge Indled 1 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Ahrensburg | |||||
Greipstad 2 | |||||
AB Tårnby 1 | |||||
Middelfart 2 | |||||
Brønderslev 1 | |||||
Pulje/Group: M-i2 | U-12 Drenge Indled 2 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Framsteg | |||||
Randesund 1 | |||||
FC Himmerland | |||||
Svogerslev 2 | |||||
LKB 1 | |||||
Pulje/Group: M-i3 | U-12 Drenge Indled 3 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Tonndorf | |||||
Randesund 2 | |||||
LKB 2 | |||||
Svogerslev 1 | |||||
Helsted Fremad | |||||
Pulje/Group: M-i4 | U-12 Drenge Indled 4 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Greipstad 1 | |||||
Lejre | |||||
Middelfart 1 | |||||
Brønderslev 2 | |||||
AB Tårnby 2 | |||||
Pulje/Group: M-K1 | U-12 Drenge Kvart 1 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Middelfart 2 | |||||
LKB 1 | |||||
Pulje/Group: M-K2 | U-12 Drenge Kvart 2 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Brønderslev 1 | |||||
FC Himmerland | |||||
Pulje/Group: M-K3 | U-12 Drenge Kvart 3 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Svogerslev 1 | |||||
Brønderslev 2 | |||||
Pulje/Group: M-K4 | U-12 Drenge Kvart 4 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
LKB 2 | |||||
Middelfart 1 | |||||
Pulje/Group: M-S1 | U-12 Drenge Semi 1 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Middelfart 2 | |||||
Svogerslev 1 | |||||
Pulje/Group: M-S10 | U-12 Drenge Semi 10 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Framsteg | |||||
Greipstad 1 | |||||
Pulje/Group: M-S2 | U-12 Drenge Semi 2 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
FC Himmerland | |||||
Middelfart 1 | |||||
Pulje/Group: M-S3 | U-12 Drenge Semi 3 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
LKB 1 | |||||
Brønderslev 2 | |||||
Pulje/Group: M-S4 | U-12 Drenge Semi 4 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Brønderslev 1 | |||||
LKB 2 | |||||
Pulje/Group: M-S5 | U-12 Drenge Semi 5 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
AB Tårnby 1 | |||||
Helsted Fremad | |||||
Pulje/Group: M-S6 | U-12 Drenge Semi 6 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Svogerslev 2 | |||||
AB Tårnby 2 | |||||
Pulje/Group: M-S7 | U-12 Drenge Semi 7 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Ahrensburg | |||||
Tonndorf | |||||
Pulje/Group: M-S8 | U-12 Drenge Semi 8 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Randesund 1 | |||||
Lejre | |||||
Pulje/Group: M-S9 | U-12 Drenge Semi 9 | Program/Plan | Resultater/Results | ||
Greipstad 2 | |||||
Randesund 2 | |||||
Klasse/Class Index |